דף הביתמופעים עברית English
׳Keep it real׳ היא עבודה קווירית חסרת בושה וישירה. עור מנצנץ נהיה למסך וכך הוא משנה את הטקסטורה השקופה של אותנטיות השיח המעמידה פנים כאמיתית. האפקט הוא הגזמת הקוויריות של הקוויר ומופע שהינו אנטי מופע.
לפרטים והזמנה
 
LIGHT FROM BENEATH THE DECKS OF DISASTER’ - shipbuilding in a time of drought'
לפרטים והזמנה
 
כרטיסים במחיר מיוחד לערבים מלאים במהלך הפסטיבל.
ניתן לבחור את התאריך על פי המופעים
לפרטים והזמנה
 
אלפא מאת הודי בן עמי ומתן טאופיק
דואט תנועתי שמתחיל ונגמר בחיבוק.

LEVIIAA מאת אבנר מרים עמית וקרן בן אלטבט
פרח נשימה נפתח בין שפתינו נשלח על קשת צבעי האוברטון ישר לפרצוף האוזן שלך יא קהל
לפרטים והזמנה
 
על פי לימפופו מאת ק. צ׳וקובסקי בתרגום מאת נתן אלתרמן בביצוע עמית בר-עם.
מופע מחול - תיאטרון אינטראקטיבי לילדים .
לפרטים והזמנה
 
Inspired by and as homage to "realtime composer“ and improviser Steve Paxton 'Goldberg 365' by Daniel Aschwanden, started as a project of ongoing improvisation in public space on a daily basis, dancing and performing, using the frame of the so called Goldberg-variations by baroque composer Johann Sebastian Bach
לפרטים והזמנה
 
אישה אבן ים, בואי נשחק; אני גל ואת צפה, אני גזע כרות ואת חולמת, אני חיה בג'ונגל ואת נערה מאוהבת, את עקבה בחול - אני לוחמת, את שורש של עץ ואני בורחת, את הטבע - אני הזיכרון.
לפרטים והזמנה
 
In FIGURES we perform questionable geometries and physical relations choreographed as a sequence of illusionary events that challenge the visual experience of the observer.
לפרטים והזמנה
 
In “Sound of the Trap” Cecilia Bengolea creates a cadaver exquis; full of imagery, historical references, contemporary and folk dances that intertwine with recorded music and live sound
לפרטים והזמנה
 
הזמנה לחלון-חלום-זמן שבו שירת-ערש-תת-חושית-למבוגרים תערסל באווירה טקסית ואנושית פשוטה; לקראת ערב.
לפרטים והזמנה
 
הכוריאוגרפים שינפלד ולאור מתבוננים ברטרוספקטיבה על תהליך היצירה ועל מקומה בתוך הזוגיות.
לפרטים והזמנה
 
אנא ואגאנא מתקיימת מרקמות של יצירה, נשיות, אימהות ודם. היא משוחחת עם טכסטים פמיניסטיים משל הלן סיקסו ולוס איריגארי, מציירת בהשראת ציורי הואגינות של האמנית ג'ודי שיקגו, ומדקלמת את 'שיר המחזור' של אמנית הספוקן וורד דומיניק כריסטינה.
לפרטים והזמנה
 
׳פעימה שניה׳ מופע המגיש את התוצרים הבימתיים של פרויקט ׳כלי עבודה׳: היוצרים קימ טייטלבאום ומורן יצחקי אברג׳ל , במפגשים חד שבועיים עם קבוצת אנשים בעלי איתגור מנטלי התפתחותי מסוג תסמונת דאון.
לפרטים והזמנה
powered by Tagonet