דף הביתמופעיםKeep it real / סרג׳יו מטיס עברית English

׳Keep it real׳ היא עבודה קווירית חסרת בושה וישירה. מדובר בשפעת פוסט-פמיניסטית, מדבקת ביותר שיכולה לעורר גם הנאה. 
גיבורות העבודה הסייבורג ביטצ׳ז מקניטות את הגבול הדק בין בדיון למציאות, וקסמן הביטצ׳י עולה על גדותיו ומדביק את כל מה שבסביבתן. 
ב-Keep it real זומבים וסייבורגים נראים אנושיים לגמרי כאשר אותם גופים קוויריים הם בעלי יכולות פוליטיות מסוכנות, אבל נשאלת השאלה מה הכוח שלהם בתוך המנגנון התיאטרוני? 
עור מנצנץ נהיה למסך וכך הוא משנה את הטקסטורה השקופה של אותנטיות השיח המעמידה פנים כאמיתית. האפקט הוא הגזמת הקוויריות של הקוויר ומופע שהינו אנטי מופע.

עם: מרייה ווסלר, קורי סקוט-גילברט, סרג׳יו מטיס 
דרמטורגיה: מילה פביצ׳ביץ׳ 
עיצוב סאונד: קייאן ביאני, מרטין לוטץ 
תאורה: לוטץ דפה


הופק על ידי: HZT ברלין, Studienstiftung des deutschen Volkes, Uferstudios Berlin, Life Long Burning  ובתמיכת המכון הרומני לתרבות

 

 

Keep It Real is shameless and straightforwardly queer. A post-feminist influenza, highly contagious that can cause enjoyment. The protagonist cyborg-bitches tease the thin border between fiction and reality, and their bitch magic goes overboard contaminating everything around them. 
Zombies and cyborgs seem utterly human in Keep It Real and these queer bodies possess dangerous political abilities, but what is their power inside the theatre machinery? 
Glittery skin becomes a screen, and changes the see-through texture of the pretend-real-authenticity of the discourse. The effect is queering the queer and an anti-show show. 

 

with:Maria Walser, Corey Scott-Gilbert and Sergiu Matis 
Dramaturgy: Mila Pavicevic |  Sound Design: Kyan Bayani, Martin Lutz | Light: Lutz Deppe 

Produced by HZT Berlin, Studienstiftung des deutschen Volkes, Uferstudios Berlin, Life Long Burning. Supported by the Romanian Coltural Institute.

 
powered by Tagonet